- Asijská
New Peking Restaurace
New Peking Restaurace Hodnocení & recenze
Jakub
Před 1 měsícem
Kurýrka velice příjemná objednávka byla krásně teplá i když jsme ji jedli až za půl hodiny po dovezení takže nemám co vytknout.
- M15. Voňavé a křehké kuře245 Kč
-
Před 3 měsíci
Nejlepší asijská restaurace v Kutné Hoře.
- A4. Smažené taštičky130 Kč
- M7. Kuře pěti vůní223 Kč
- M16. Kuře ve sladkokyselé omáčce223 Kč
Tomáš
Před 5 měsíci
Do této restaurace chodím strašně moc rád. Jsou tam dvě strašně příjemné Vietnamky a vždy když tam vejdu tak na mě jakožto na stálého zákazníka se vždy usmějou. Zkrátka jim dávám hodnocení 1000/10
- M27. Nudle s kuřecím208 Kč
Pavlína
Před 11 měsíci
Jídlo perfektní, ale doprava přes foodoru katastrofa. Objednala jsem doručení 55 - 70 min. Doručeno za 1 hodinu 40 minut! ☹️
- M64. Kuře na medu245 Kč
Jiří
Před 10 měsíci
Skvele!
Vendula
Před 11 měsíci
Objednáváme z New Peking Restaurace celkem často a vždy jsme maximálně spokojeni. Dáváme 10* z 10
Zdena
Před rokem
vse ok
- M27. Nudle s kuřecím208 Kč
Jiři
Před 10 měsíci
Ne úplne popisky u pokrmu jinak chuť výborná
Denisa
Před 5 měsíci
Jidlo bylo super,ale ocenila bych,kdyby se nepokladalo sushi se syrovou rybou na teple jidlo
Lucie
Před 8 měsíci
Jídlo bylo v pořádku, ale avizovaný čas doručení, který byl 11:30 (objednáno bylo před 11. hod), nebyl dodržen. Doručeno bylo ve 12:20. 👎🏻
Jiří
Před 5 dny
Kure po secuansku? Univerzální roztok plný mrkve. Dlouho jsem neměl takovou bídu. Pikantní polévka? Byla řídká, vodová a páchl z ní kov. Jen kurýr byl v pořádku. Pán byl milý
Natálie
Před 2 týdny
Tak tenhle smazak za 230 .- je opravdu ostuda. Jidlo dorazilo po 45 minutach uplne studene a gumove. Smazak duty, syr temer nikde. Poprve a naposled. Absolutne bez kvality za tyhle penize.
Marek
Před 4 měsíci
téměř veškerá omáčka vytekla do tašky a kurýr odpověděl jen že mu to takto museli už dát v restauraci
Jan
Před 5 měsíci
spalena kachna a uplne hořká chuť omáčky
-
Před 9 měsíci
Přesolené
Ondřej
Před rokem
Jídlo v top kvalitě. Služba dopravy jídla po několikáté stojí za hovno. Dnes čekaní na jídlo 90 minut a poté jsem si vyzvedl sám. Končím s vaši společností… předražené za tragickou úroveň služby!!!
- M80. Kuřecí v teriyaki omáčce259 Kč
- B21. Hovězí na plotýnce308 Kč
Patrik
Před 11 měsíci
Hodinové zpoždění v dodávce, málo masa
- M21. Hovězí po sečuánsku259 Kč

