- Turecká
- Kebab
- Východní
Kebab Orient I
Kebab Orient I Hodnocení & recenze
Jiri
Před 5 měsíci
Jídlo bylo dobre, bohužel jsem žádal o vidličku a žádnou jsem nedostal, než jsem se tedy s jídlem dostal domů, bylo studené a hranolky rozmočené
Alex
Před 10 měsíci
tento kebab je to nejslabší co jsem v Klatovech měl
Simona
Před 10 měsíci
Už studené
