- Turecká
- Východní
Roj kebab - Panská
Roj kebab - Panská Hodnocení & recenze
Petra
Před 1 měsícem
velmi rychlé dodání
Martin
Před 1 měsícem
Vše v pořádku
- Velká tortilla237 Kč
Marja
Před 4 měsíci
skvělý
- Velký kebab klasický XL209 Kč
Snizhana
Před 5 měsíci
moc vděční. kebab hutné moc
- Velká tortilla237 Kč
Martin
Před 6 měsíci
NICE
Олег
Před 7 měsíci
hezkej
- Velká tortilla klasická XXL279 Kč
- Coca-Cola 0,33l49 Kč
- Smažený sýr, hranolky181 Kč
Snizhana
Před 7 měsíci
Moc děkuji, hutné moc
- Velká tortilla klasická XXL279 Kč
Jim
Před 8 měsíci
Jídlo připraveno přesně podle přání
A
Před 9 měsíci
amazing
Erika
Před 10 měsíci
Skvěle chutný kebab !
- Velký kebab box s nudlemi265 Kč
Michaela
Před 2 měsíci
Top porce, jídlo dobré ale chyběly olivy a sýr, za které jsme si připlatili.
- Velká tortilla237 Kč
- Velká tortilla klasická XXL279 Kč
- Velký kebab box s nudlemi265 Kč
Domenico
Před 10 měsíci
Výborný a kurýr příjemní
- Velký kebab box s nudlemi265 Kč
Lukáš
Před 10 měsíci
Velká porce, asi tam byla zrovna dobrá směna.
- Velký kebab box s hranolky279 Kč
Stefan
Před 1 měsícem
trochu viac omacky mohlo byt
Klaurung
Před 10 měsíci
až na balení.....jinak dobrý. u nás tortilu neumí zabalit.
Matyáš
Před 4 měsíci
Málo omáčky, která navíc byla pouze na salátu, tortilla úplně rozmočená
Lukáš
Před 11 měsíci
Zmenšili porce, dříve byly o cca 20% větší.
- Coca-Cola 0,33l49 Kč
- Smažený sýr, hranolky181 Kč
Josef
Před 11 měsíci
Priste by mohla byt omacka na nudlich s masem a ne na zelenine, chilli omacka by mohla byt trosku palivejsi
- Velký kebab box s nudlemi265 Kč
Martin
Před 11 měsíci
Pan kurýr na 1*, ale v případě jídla se bohužel "zapomnělo" na část ingrediencí...
- Velká tortilla237 Kč
Никита
Před 6 měsíci
cold food
Snizhana
Před 7 měsíci
málo omáčky ((
- Coca-Cola 0,33l49 Kč
Lukáš
Před 7 měsíci
Malá porce, dali mi hnusnou Coca-Cola Cherry místo klasické. Asi zase špatná směna.
Lucie
Před 3 týdny
Z nepochopitelného důvodu jídlo dorazilo studené i když bylo údajně hned po přípravě doručováno přímo k nám.
Hans
Před 1 měsícem
in noodles without taste and chilli daus like sweet sauce only kabab bread is average good please improve your food
- Velký kebab klasický XL209 Kč
Lukáš
Před 8 měsíci
Málo masa, jídlo bylo už hodně vlažné.
Juliana
Před 2 měsíci
Prostě kebab, ale dnes nás zklamal - jídlo došlo studené (kurýr ho vytahoval z boxu až přede mnou a bydlíme kousek), box s nudlemi byl nedovřený a víc omáčky skončilo v tašce a v kebabu byla kukuřice?
Roman
Před 1 měsícem
místo kebabu s hranolky jsem dostal kebab s rýží. Bohužel to nebylo poprvé, kdy mi tento fast food zmrvil objednávku. Stává se to tu docela často. Budu raději objednávat jinde
Jakub
Před 9 měsíci
Bez omáčky
Leoš
Před 2 měsíci
Hrozně malá porce oproti roj kebabu na divadelní, jídlo kompletně studené, čekal jsem přes hodinu než kurýr doručí objednávku, kterou už dávno vyzvedl, prý byla chyba v restauraci, ale kdo ví
Gabriela
Před 10 měsíci
Bylo by supr, kdyby pri doruceni 15-25 min netrvalo doruceni 80.

